V reprezentaci házenkářů U18 hned tři telničtí kluci

Na začátku června se telnický odchovanec Marek Popela  účastnil dalšího pravidelného srazu dorostenecké reprezentace, tentokrát v Plzni. Po čtyřdenním kempu se tým přesunul do Švýcarska, kde odehrál dva zápasy proti stejně staré reprezentaci této alpské země. Marek si tak připsal již osmý start v českém výběru. Oba zápasy český tým vyhrál a Markovi se ve druhém zápase podařilo stát s pěti góly nejlepším střelcem českého týmu

Do konce června se ještě český výběr setká na dalším kempu, tentokrát v Novém Veselí. Na tento byl povolán i ​další náš odchovanec Jan Dufka a do náhradníků byl zařazen ​třetí hráč z telnické sokolovny, ač ještě věkem mladší dorostenec tak již i pro trenéry národního týmu zajímavý, Jakub Horáček ! Všichni tři hájí barvy prvoligového dorostu Nového Veselí a jsou velmi výraznými postavami, a jako hostující nastupují samozřejmě i za dorost Sokola Telnice.

Telnická stopa tak výrazně pronikla do dorostenecké reprezentace a jen to dokazuje, že ve výchově házenkářské mládeže jdeme správným směrem.

Po kempu v Novém Veselí dorostenci odletí na přípravné zápasy do Rumunska a budeme se těšit, že některého z našich klků opět uvidíme přímo na palubovce.