MIKULÁŠSKÝ TURNAJ NA VODOVÉ

Osmého prosince 2019 jsme pořádali šesté kolo JMK v házené minižáků u nás v telnické nafukovací hale a vzhledem k datu pojatý jako mikulášský turnaj. Letos pátého prosince jsme se zúčastnili šestého kola v Brně na Vodové a pořadatelé se nechali inspirovat stejným modelem. Sám trenér extraligového Kéniku Pavel Hladík nejen že celý turnaj obsadil jako rozhodčí , ale osobně zajistil Mikuláše, kterému asistovali strašidelní čerti. Mimochodem pan Hladík velice chválil telnické minižáky a jejich bojovný výkon po celou dobu turnaje. Na samotný turnaj se pro zdravotní komplikace dnešní doby  nedostavila nominovaná družstva s Velké nad Veličkou a Bránic. Domácí Královo Pole tudíž přivítalo jen odolné Telničáky a házenkáře z Hostěrádek. Aby byl turnaj plnohodnotný, utkala se družstva dvoukolově. Během nedělního odpoledne si tak dostatečně všichni zahráli , převzali sladké ocenění a s dětskou natěšeností vraceli domů kde je určitě také čekal Mikuláš s čerty. Tréninková jednotka ve středu osmého prosince bude pojata jako hodnocení podzimní části miniházenkářské sezony. Sejdeme se v 17,00h v hale, kde si společně s rodiči vyhodnotíme podzimní akce našich borců, za které budou oceněni dárky , pohoštěním a možná i dalším překvapením. Bude to naše poslední letošní setkání před vánočními svátky, tak se dostavte v hojném počtu.

PŘÍPRAVKA SI PŘIVEZLA PRVNÍ ZLATÉ MEDAILE

Další kolo miniházenkářské soutěže se odehrálo 27.11.2021 v Ivančících. Naše družstva jak přípravky tak minižáků se utkala s domácím družstvem Ivančických dívek i družstvem chlapců. Dále jsme hráli s mladými házenkáři z Brna Králova pole  a  Hostěrádek.

Naši borci odehráli všechny zápasy s nadšením a bojovností a nedali nikomu nic zadarmo. Předváděli co se už na přípravných trénincích naučili a i starší protihráče dokázali slušně potrápit, zejména náš brankář byl velkou oporou družstva našich minižáků. Družstvo přípravky i když tentokrát nebylo kvůli zdravotním potížím nejpočetnější předvádělo velké pokroky v házenkářských dovednostech. O tom se s nadšením přesvědčili přítomní rodiče ,kterým touto cestou děkujem za podporu z hlediště a za pomoc s dopravou. Dětem se za výkony dostalo sladkých odměn a vytoužených medailí . Také porce buchet po sportovních výkonech přišla vhod. Ještě musíme poděkovat oddílové fotografce za vždy krásné fotky dodávané do naší webové galerie. Příští kolo nás čeká pátého prosince v Brně na Vodové. Rádi vás všechny uvidíme v hledišti při povzbuzování našich reprezentantů.