TURNAJ MINIŽÁKŮ A PŘÍPRAVKY V TELNICI 3.3.2024

Autor: Jan Kuchyňka

Do víkendu plného házené 2.-3. března se vedle mužů, dorostenců a mladších žáků zapojili také telničtí minižáci. V neděli dopoledne se tak do místní nafukovací haly sjelo celkem čtrnáct týmů – tři z Kuřimi, tři z Hostěrádek-Rešova, dva z Hodonína, dva z Měnína a jeden z Maloměřic. Největší zastoupení však měl domácí celek, který ve třech týmech reprezentovalo 11 hráčů starších minižáků a ve stejné kategorii startujících 9 mladších minižáků a také 8 hráčů přípravky. Dohromady se tak utkalo ve čtyřiceti zápasech 100 dětí

Turnaj je součástí krajské soutěže minižáků, v rámci kterých se nepočítá skóre a není vyhodnocován vítěz. Vítězi jsou tudíž všechny děti bavící se hrou, statečně čelící soupeři a bojující s pravidly házené. Speciální uznání patří Matějovi a Dominikovi, kteří se s výzvami házené popasovali vůbec poprvé, a to nadmíru úspěšně i se vstřelenými góly! 

Diváky, kteří zavítali na jeden z víkendových zápasů, překvapil minižácký turnajový bulletin. Ten představil všem fanouškům házené sestavy našich tří týmů, s týmovými fotografiemi a unikátními rozhovory s trpělivým trenérem, statečnou hráčkou a začínajícím házenkářem. Pokud se k vám tento tisk nedostal, užijte si ho na odkazu níže.

TURNAJOVÝ BULLETIN .pdf